Πρόγραμμα ΣΤ2 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Σταυρούλα Βασιλάκου (vasilakoyst@gmail.com) Ιστορία: Δημήτρης Γαρουφαλής (dimgaroufalis@gmail.com), Αγγλικά: Στέλιος Καρλετίδης (stelioskarolos@gmail.com), Γαλλικά: Εύη Εξαρχοπούλου (evibebe@hotmail.com) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Γλώσσα Μαθηματικά 13.00-13.45 14.00-14.45 Ιστορία 15.00-15.45 Αγγλικά Φυσική 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Γλώσσα Μαθηματικά Γαλλικά 13.00-13.45 14.00-14.45 Ιστορία […]

Όλο το άρθρο

Πρόγραμμα ΣΤ1 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Εύη Γκατσοπούλου (evdogatso@gmail.com) Ιστορία: Δημήτρης Γαρουφαλής (dimgaroufalis@gmail.com), Αγγλικά: Στέλιος Καρλετίδης (stelioskarolos@gmail.com), Γαλλικά: Εύη Εξαρχοπούλου (evibebe@hotmail.com) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 13.00-13.45 Γλώσσα Ιστορία Μαθηματικά 14.00-14.45 Αγγλικά Φυσική 15.00-15.45 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 13.00-13.45 Γλώσσα Ιστορία Μαθηματικά Γαλλικά 14.00-14.45 […]

Όλο το άρθρο

Πρόγραμμα Ε2 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Ελένη Παλπατζή (palpatzi.el@gmail.com) Αγγλικά: Πέπη Δημοπούλου (pepidimop@yahoo.gr), Γερμανικά: Νίκη Καράτσαλου (nikol12009@hotmail.com), Γαλλικά: Εύη Εξαρχοπούλου (evibebe@hotmail.com) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 13.00-13.45 Γλώσσα Μαθηματικά 14.00-14.45 Αγγλικά 15.00-15.45 Γαλ./Γερμ. Φυσική 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 13.00-13.45 Γλώσσα Μαθηματικά 14.00-14.45 Αγγλικά 15.00-15.45 […]

Όλο το άρθρο

Πρόγραμμα Ε1 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Βιργινία Κάππου (poco.gr@gmail.com) Αγγλικά: Πέπη Δημοπούλου – (pepidimop@yahoo.gr), Γερμανικά: Νίκη Καράτσαλου (nikol12009@hotmail.com), Γαλλικά: Εύη Εξαρχοπούλου (evibebe@hotmail.com) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Γλώσσα Μαθηματικά 13.00-13.45 Αγγλικά 14.00-14.45 Φυσική 15.00-15.45 Γαλ/Γερμ. 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Γλώσσα Μαθηματικά 13.00-13.45 Αγγλικά 14.00-14.45 […]

Όλο το άρθρο

Πρόγραμμα Δ2 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Μάγδα Μολφέση (magdamolfesi@gmail.com) Εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων: Στέλιος Καρλετίδης – Αγγλικά (stelioskarolos@gmail.com), Κώστας Σισίκης – Μουσική (aiolian73@gmail.com), Δημήτρης Καμπουρόπουλος – Εικαστικά (jimkab1618@yahoo.gr) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Εικαστικά Μουσική* 13.00-13.45 Γλώσσα Μαθηματικά Ιστορία 14.00-14.45 15.00-15.45 * Το μάθημα δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες […]

Όλο το άρθρο

Πρόγραμμα Δ1 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Βάσω Παναγή (vpanagi987@gmail.com) Αγγλικά: Στέλιος Καρλετίδης – (stelioskarolos@gmail.com), Μουσική: Κώστας Σισίκης (aiolian73@gmail.com), Πληροφορική: Νάντια Κιοκμενόγλου – (kiokme@yahoo.com) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 13.00-13.45 Αγγλικά Γλώσσα Μαθηματικά Μουσική* Ιστορία 14.00-14.45 15.00-15.45 * Το μάθημα δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη […]

Όλο το άρθρο

Πρόγραμμα Γ2 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Μαρία Μουγιάρη (mariamou84@hotmail.com) Αγγλικά: Στέλιος Καρλετίδης (stelioskarolos@gmail.com), Φυσική Αγωγή: Αλέξανδρος Βόκοτας (vokotas96@hotmail.com), Εικαστικά: Δημήτρης Καμπουρόπουλος (jimkab1618@yahoo.gr) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Εικαστικά 13.00-13.45 Γλώσσα Φυσ. Αγωγή Μαθηματικά Ιστορία 14.00-14.45 15.00-15.45 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Αγγλικά 13.00-13.45 Γλώσσα Φυσ. […]

Όλο το άρθρο

Πρόγραμμα Γ1 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Βούλα Πλατάνου (vplatanou@gmail.com) Αγγλικά: Στέλιος Καρλετίδης (stelioskarolos@gmail.com), Φυσική Αγωγή: Αλέξανδρος Βόκοτας (vokotas96@hotmail.com), Θεατρική Αγωγή: Δήμητρα Χριστοδούλου (dimitra.chri@gmail.com) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Γλώσσα Φυσ. Αγωγή Μαθηματικά Θεατ. Αγωγή Ιστορία 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Γλώσσα Φυσ. […]

Όλο το άρθρο

Πρόγραμμα Β2 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Σωτηρία Παναγιωτοπούλου (sotiriapan@gmail.com) Εικαστικά: Δημήτρης Καμπουρόπουλος (jimkab1618@yahoo.gr), Φυσική Αγωγή: Αλέξανδρος Βόκοτας (vokotas96@hotmail.com), Θεατρική Αγωγή: Δήμητρα Χριστοδούλου (dimitra.chri@gmail.com) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Φυσ. Αγωγή 13.00-13.45 Γλώσσα Θεατ. Αγωγή Γλώσσα Μαθηματικά 14.00-14.45 15.00-15.45 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 13.00-13.45 Γλώσσα […]

Όλο το άρθρο

Πρόγραμμα Β1 Τάξης

Δασκάλα Τάξης: Πέπη Παπαγαρυφάλλου (pepipapa66@gmail.com) Εικαστικά: Δημήτρης Καμπουρόπουλος – (jimkab1618@yahoo.gr), Μουσική: Κώστας Σισίκης (aiolian73@gmail.com), Θεατρική Αγωγή: Δήμητρα Χριστοδούλου (dimitra.chri@gmail.com) 1η Εβδομάδα: 25/5 – 29/5/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή 12.00-12.45 Γλώσσα Θεατ. Αγωγή Γλώσσα Μαθηματικά 13.00-13.45 14.00-14.45 Μουσική* 15.00-15.45 * Δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη 2η Εβδομάδα: 1/6 – 5/6/2020 Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη […]

Όλο το άρθρο